GORANGORAN

Drewniane drzwi zewnętrzne i wewnętrzne powstają z najlepszego gatunku drewna sosnowego, dębowego lub meranti w nowoczesnym procesie produkcji, który zapewnia dużą dokładność obróbki i wykończenia. Materiał do produkcji drzwi wraz z ościeżnicą jest klejony warstwowo, a elementy drzwi i ościeżnicy są łączone na pełny czop, co gwarantuje ich wyjątkową trwałość, solidność oraz zapobiega odkształceniom. Realizujemy zamówienia według indywidualnych oczekiwań zarówno w stylu nowoczesnym jak i klasycznym. Nasze drzwi odznaczają się niepowtarzalnym, oryginalnym wyglądem oraz długoletnią eksploatacją.

Drewniane drzwi możemy uzupełnić o aluminiową nakładkę z zewnątrz, co sprawia, że zyskują one jeszcze większą odporność na uszkodzenia atmosferyczne i mechaniczne. Nowoczesne metody obróbki aluminium pozwalają na dużą dowolność w formowaniu kształtów co daje możliwość uzyskania nowoczesnego lub klasycznego stylu. Jednak najczęściej aluminium wybierane jest przy prostych, nowoczesnych wzorach, gdyż wiele osób ceni sobie jego chłodny, nowoczesny wygląd, który wpisuje się we współczesne trendy projektowe.

Drewno jest naturalnym, ekologicznym materiałem przyjaznym człowiekowi. Do produkcji naszych okien wykorzystujemy drewno pochodzące z certyfikowanych lasów, które jest przez nas kontrolowane na każdym etapie – od transportu z lasu do wydania okna klientowi. Nasze okna najczęściej produkujemy z klejonki sosnowej, dębowej lub meranti. Nowoczesne drewniane ramy okien są łatwe w czyszczeniu i konserwacji, można je także z łatwością odnawiać oraz zmieniać ich kolor. Nasze produkty są lakierowane metodą natryskową ekologicznymi farbami akrylowymi.

Dostępna kolorystyka jest bardzo różnorodna. Paleta kolorów transparentnych (lazurowych) doskonale podkreśla naturalną strukturę drewna, nie zakrywając jej, a jedynie nadając wybrany odcień. Przy zastosowaniu farb kryjących z palety kolorów RAL struktura drewna jest niewidoczna. Dopuszczalna jest możliwość wystąpienia różnic w usłojeniu i wybarwieniu poszczególnych elementów.

  • Powłoki kryjące wg wzorników RAL i NCS. Indywidualny kolor drewna ma znaczący wpływ na ostateczną powłokę barwiącą. Pokazana paleta kolorów służy wyłącznie do celów poglądowych i nie może służyć jako odniesienie kolorów. Prezentowane kolory nie stanowią całkowitej dostępnej oferty kolorystycznej.

DRZWI DREWNIANE 1-SKRZYDŁOWE

Max wysokość: 2225 mm
Max szerokość: 1160 mm

DRZWI DREWNIANE 2-SKRZYDŁOWE

Max wysokość: 2160 mm
Max szerokość: 1640 mm

DRZWI DREW-ALU

Max wysokość: 2160 mm
Max szerokość: 1640 mm