GORANGORAN

Doświadczenie i nowoczesność

Łącząc najlepsze tradycje i ponad 60letnie doświadczenie z nowoczesnymi technologiami i rozwiązaniami konstrukcyjnymi oraz zaangażowaniem i pasją naszych Pracowników dostarczamy na polski i światowy rynek wysokiej jakości okna i drzwi wykonane z drewna oraz z drewna i aluminium, a także drewniane domy modułowe. Nasza oferta to także fasady drewniane i aluminiowe, parapety, rolety, okiennice. Jesteśmy wykonawcą nowoczesnych, wentylowanych elewacji na bazie deski drewnianej, płyt włókno-betonowych oraz kasetonów aluminiowych i stalowych.

Wyjątkowa trwałość, piękna forma, bogata kolorystyka oraz funkcjonalność oferowanych produktów, a także indywidualne podejście do oczekiwań i potrzeb naszych Klientów pozwoliły nam zyskać miano rzetelnego i sprawdzonego partnera a nasze produkty znalazły zastosowanie zarówno w domach jak i obiektach użyteczności publicznej. Jesteśmy jednym z wiodących producentów drewnianych okien i drzwi w Europie. Z równym zaangażowaniem obsługujemy rynek detaliczny oraz największe i najbardziej prestiżowe inwestycje na całym świecie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Zespół Goran sp. z o.o.

Założenie Zakładów Stolarki Budowlanej Stolbud w Grybowie, zatrudnienie 81 osób.
1962
Dynamiczny rozwój firmy, wzrost zatrudnienia do 404 osób.
1970
Prywatyzacja zakładu, powstaje spółka Stolbud – Grybów sp. z o.o. oraz rozpoczęcie produkcji okien zespolonych w miejsce okien skrzynkowych.
1993
Rozpoczęcie produkcji okien jednoramowych i rozpoczęcie modernizacji zakładu.
1994
Certyfikat Najwyższa Jakość Małopolska.
1999
Powołanie nowego Zarządu Spółki, na którego czele staje Wojciech Pakosiński, który obecnie jest większościowym Udziałowcem Spółki.
2006
Zmiana nazwy spółki na Goran sp. z o.o.
2008
Intensywna modernizacja zakładu oraz dynamiczny rozwój sprzedaży na rynku krajowym i zagranicą.
2006 - 2018
Utworzenie własnego Laboratorium Badawczego.
2018

Tradycja i nowoczesność

Od ponad 60 lat produkujemy okna klasy Premium, które znalazły swoje miejsce w tysiącach domów na całym świecie. Wieloletnia historia, miliony wyprodukowanych okien, certyfikaty, testy oraz otwartość na innowacyjność są odzwierciedlone w wysokiej klasie naszych produktów. Pracuje z nami 300 wykwalifikowanych i pełnych entuzjazmu osób.

Innowacje oraz ekologia

Stale obserwujemy, uczymy się, a w naszym nowoczesnym laboratorium opracowujemy najnowsze rozwiązania technologiczne. Wykorzystywane drewno pochodzi z lasów zarządzanych według zasad prawidłowej gospodarki leśnej, stosowane powłoki lakiernicze są w pełni ekologiczne, a okna drewniane po demontażu można przetworzyć prawie w 100%.

Z drewna naturalnie

Pracujemy z drewnem od dziesięcioleci i z przekonaniem stwierdzamy, że jesteśmy jego entuzjastami. Nasi specjaliści, którzy doskonale znają właściwości i możliwości drewna nieustannie pracują w naszym własnym laboratorium nad innowacyjnością oraz wzornictwem okien. Dzięki temu oferujemy naszym Klientom nowoczesne oraz przyjazne środowisku okna i drzwi drewniane wyróżniające się wysoką estetyką, funkcjonalnością oraz zaawansowaniem technologicznym. Prezentowane okna spełniają wysokie wymagania jakościowe w aspekcie izolacyjności termicznej, akustycznej, bezpieczeństwa oraz technik wentylacyjnych. Ponadto drewno sprawia, że wnętrza Państwa domów stają się ciepłe, bliskie naturze oraz eleganckie.